Kategoriler

Ağrı Fuar Taşımacılığı

Firmamız Ağrı Evden Eve Nakliyat Kılıçarslan Nakliyat ;

Katılacağınız fuar, seminer veya tanıtım organizasyonları sonrası Nakliyat firması olarak fuar organizasyonları sonrasında siz değerli müşterilerimizin her türlü etkinlik sonrası taşımacılık hizmetini sunmaktadır. Taşımacılık şirketi olarak katılacağınız etkinliklerin bitiminde kaliteli ve güvenilir olarak tam zamanında deneyimli eleman kadrosu ve son model araç filosu ile sizlere hizmet vermektedir. 

Bilindiği üzere bu tür organizasyon etkilikleri zamanın kısıtlı oluşundan dolayı gerçekleştirildiğinden ve bir o kadar zor olarak gerçekleştirildiğinden fuar lojistik taşımacılığı deneyim ve güven gerektiren bir hizmet alanı olmuştur. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz özel çözümler sayesinde güvenilir, hızlı ve kaliteli olarak Türkiye il sınırları genelinde fuar organizasyonlarının taşımacılık işlerini yapmaktayız.
 

Neden fuar taşımacılığı için bizi tercih etmelisiniz?
 

- Son model taşıma araç filosu ile tüm Türkiye geneline şehir içi, şehir dışı taşımacılık

- Fuar alanında eşyalarınızı yükleme, boşaltma ve teslimat hizmetleri

- Fuar organizasyonu teşvik iadesi belgelerinin verilmesi

- Fuar taşımacılık danışmanlık hizmetleri entegre çözümlemeler

- Deneyimli personel kadrosu
 

Fuar taşımacılık ve diğer özel projelerinizde 10 yılın vermiş olduğu deneyim ve uzmanlık ile sizlere hizmet verilmektedir. Son model taşıma araç filolarımız Ağrı ve Türkiye genelinin her yerinde kaliteli hizmet ağı çözümlerimizle başarılı, ekonomik, kaliteli taşımacılık çözümleri üretiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Resim
İbrahim Ökten Caddesi Yavuz Mahallesi Aydınlar İşhanı No:18, 04000 Merkez/Ağrı, Türkiye
0472 215 75 00
info@agrievdenevenakliyatfirmalari.com
www.agrievdenevenakliyatfirmalari.com ©
X